Kim bu İrfan Özen ?

Yayınlama: 13.02.2024
A+
A-
Mehmet Yasin Soran, Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'Gazetecilik' bölümünü 2020'de, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 'Medya ve İletişim' bölümünü 2023 yılında bitirdi. İlk haber sitesini 2017'de kurdu, şu ana kadar toplam 17 haber sitesi, 1 radyo sitesi ve 1 forum sitesi yönetti. Toplam 9 kısa filmin kameramanlığını ve yönetmenliğini üstlendi. Şuan da Bursa Tarafsız haber sitesinin imtiyaz sahibidir.

Kendini Adil Türkiye Partisi’nin Genel Başkan Yardımcısı olarak tanıtan, genellikle kendi yazıp yine kendisinden başkasının beğenmediği içeriklerle gördüğümüz İrfan Özen

Hakkında, Kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek veya yaymak suçunu defalarca işleyip, şuanda da kesinleşmiş yakalama kararına rağmen teslim olmaması, aynı zamanda Adil Türkiye Partisi’nin Genel Başkan Yardımcısı’dır.

Bursa Mustafakemalpaşa‘lı olan İrfan Özen yine memleketi olan ilçede karalama kampanyaları yaparak siyaset sürdürmeye devam ediyor.

as

‘Köylü milletin efendisidir’ diyerek, Bursa’nın 7 ilçesinde ki köyleri ziyaret edip, vatandaşın nabzını tutan yayın kuruluşumuz, Mustafakemalpaşa ilçesi Eskikızılelma köyüne misafir olduk. Köylüler ile yapılan röportaj da, Cumhurittifakı’nın Mustafakemalpaşa adayı Ahmet Beygirci öne çıkan aday oldu. Bunu hazmedemeyen İrfan bey, ‘CUMHUR İTTİFAKI’NIN SATIN ALMIŞ MEDYALAR KÖYLERDE DESTEK ARAYIŞINA BAŞLAMIŞ’ şeklinde dezenformasyon da bulunarak, yine kendi yazdığını kendisinden başkası beğenmedi.

Halbuki bilmiyor, yayın kuruluşumuz şuana kadar hiçbir gelir elde etmeden yayın hayatını aralıksız 7/24 sürdürdüğünü.

Bu kara propaganda üreten şahıs ve avaneleri, şuanda Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa adayı Ahmet Beygirci üzerinde algı çalışması yaparak ‘iftira’ ile sosyal medya gibi platformlarda karalama çalışmasına devam ediyorlar.

Yakalama kararına rağmen her gün sosyal medya da fotoğraf paylaşan İrfan Özen’in, hangi amaca hizmet ettiği bilinmemektedir.

İrfan Özen ilk önce, Yüce Türk Adaletine teslim ol, sonra yine kendin yazıp, yine kendin beğenirsin.

irfann 1

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.