Hakkımızda


Şeffaf, Tarafsız ve Güncel Haberlerin Yeri Bursa Tarafsız!

Bursa Tarafsız – Bursa Tarafsız Haber – Bursa Haber (bursatarafsiz.com) haber platformu, Türkiye’nin tarafsız ve şeffaf haber sitesi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Güncelliği, tarafsızlığı ve doğru habercilik anlayışı ile başta Bursa’nın ve ülkenin gündemine ışık tutuyor.

Her geçen gün büyüyen okuyucu kitlesi ile istenen hedefe sağlam adımlar ile ilerleyen platform, şeffaf ve güvenilir habercilik anlayışını sürdürme anlamında oldukça kararlı.

Bursa Tarafsız, sadece Bursa’dan değil, Türkiye genelinden ve dünyadan güncel haberlere yer vererek geniş bir perspektif oluşturuyor.

Hiçbir haberin tarafsızlık ilkesinden ödün vermeden, doğru bilgiye ulaşabilme konusunda sektörün seçkin haber siteleri arasında yerini alıyor.

Çok sayıda uzman köşe yazarının kaleme aldığı faydalı bilgiler bölümü ile dünyanın en özel konularına değiniliyor.

Biz haber sitesinden çok daha fazlasını vaat eden şekliyle Bursa tarafsız sizlerin de birincil tercihleri arasında olmaya aday!

Siz de güvenilir haberleri en gerçekçi şekli ile doğru adresten son dakika gelişmeleri olarak herkesten önce alabilirsiniz.

Yenilikçi Haber Sitesinin Vizyon ve Misyonu Büyük Hedeflerle Dolu!

Vizyonu

Bursa Tarafsız, güçlü bir bağımsızlık ilkesiyle hareket eden, objektif habercilik anlayışını benimseyen bir haber sitesidir.

Sahip olduğu değerlere bağlı kalan platform, topluma değerli, güvenilir ve tarafsız haberleri zamanında sunarak bilincin artmasına katkıda bulunur.

Misyonu

Eşsiz misyonu ile hizmet veren Bursa Tarafsız, herkesin erişebileceği bir kaynak olarak, güncel ve güvenilir haberleri özenle sunar.

Her bir okuyucu için çeşitli perspektiflerden bilgi sağlarken; toplumun çeşitli kesimlerine hitap ederek adil bir haber anlayışını benimser. Bu haber sitesi, güçlü bir iletişim aracı olma yolunda misyonunu temel değerler üzerine kurar.