Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş mazbatasını aldı

İstanbul Üsküdar’da CHP’den belediye başkan seçilen Sinem Dedetaş, mazbatasını aldı. 31 Mart yerel seçimlerinde Sinem Dedetaş, 50,02 oy alarak Üsküdar’ın ilk kadın belediye başkanı oldu. Dedetaş bugün mazbatasını aldı. Dedetaş’ın mazbata teslim …

Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş mazbatasını aldı
Yayınlama: 04.04.2024
A+
A-


İstanbul Üsküdar’da CHP’den belediye başkan seçilen Sinem Dedetaş, mazbatasını aldı.

31 Mart yerel seçimlerinde Sinem Dedetaş, 50,02 oy alarak Üsküdar’ın ilk kadın belediye başkanı oldu. Dedetaş bugün mazbatasını aldı. Dedetaş’ın mazbata teslim törenine CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, part yönetici ve üyeleri, Üsküdar halkı ve Dedetaş’ın ailesi katıldı.

“Üsküdarlıların Üsküdar yönettiği bir döneme başlıyoruz”

Mazbata töreninde konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş, “Mazbatamızı aldık, hayırlı uğurlu olsun. Oylarınızda destek olup bu gururlu, onurlu göreve getirdiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da sizin sevginize ve güveninize layık olmak için çok çabalayacağız. Önümüzde güzel bir dönem var. İcraatlerimizle önde olacağımız, çok çalışacağımız bir dönem olacak. Sizlerin de destekleriyle iletişimi kaybetmeden koparmadan Üsküdarlıların Üsküdar yönettiği bir döneme başlıyoruz. Hepimize tekrardan hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

uskudar belediye baskani sinem dedetas mazbatasini aldi 0 zX2HXEY9

uskudar belediye baskani sinem dedetas mazbatasini aldi 1 RATdLaS6

uskudar belediye baskani sinem dedetas mazbatasini aldi 2 Gl7b9wJp

uskudar belediye baskani sinem dedetas mazbatasini aldi 3 mMPbzh9h

uskudar belediye baskani sinem dedetas mazbatasini aldi 4 y1PFIGk8

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.