Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı mazbatasını aldı, göreve başladı

Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Kalkım beldesinde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı seçilen Zeynep Çelik, mazbatasını alarak görevine başladı. Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Kalkım beldesinde 31 …

Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı mazbatasını aldı, göreve başladı
Yayınlama: 05.04.2024
A+
A-

Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Kalkım beldesinde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı seçilen Zeynep Çelik, mazbatasını alarak görevine başladı.

Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Kalkım beldesinde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Bağımsız Belediye Başkanı adayı olan Zeynep Çelik seçimi kazandı. Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı oldu. Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı Zeynep Çelik ve Belediye Meclis üyeleri, Yenice Adliyesi’ne giderek, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Özlem Egemen Çavuşoğlu’ndan mazbatalarını aldı. Yenice Kaymakamlığı önünde beraberindekilerle hatıra fotoğrafı çektiren Kalkım Belediye Başkanı Zeynep Çelik, belediye binasına giderek başkanlık makamına geçti ve görevine başladı.

turkiyenin en genc belediye baskani mazbatasini aldi goreve basladi 0 njkTHfgT

turkiyenin en genc belediye baskani mazbatasini aldi goreve basladi 1 5ZGURiF9

turkiyenin en genc belediye baskani mazbatasini aldi goreve basladi 2 BFz6jjNc

turkiyenin en genc belediye baskani mazbatasini aldi goreve basladi 3 74VfjcI9

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.