Trafikte birini tartaklayan Metin Akdülger konuştu: Üzerime geldiğini zannettim

Show TV ekranlarında Demet Akbağ, Necip Memili ve Özge Özpirinçci ile Sandık Kokusu dizisinde başrolü paylaşan Metin Akdülger’in trafikte tartıştığı bir adamı tartakladığı anlar basına sızdı. Görüntülerin ardından açıklama yapan oyuncu, kaza sonrası …

Trafikte birini tartaklayan Metin Akdülger konuştu: Üzerime geldiğini zannettim
Yayınlama: 09.02.2024
A+
A-

Show TV ekranlarında Demet Akbağ, Necip Memili ve Özge Özpirinçci ile Sandık Kokusu dizisinde başrolü paylaşan Metin Akdülger’in trafikte tartıştığı bir adamı tartakladığı anlar basına sızdı. Görüntülerin ardından açıklama yapan oyuncu, kaza sonrası üzerine geldiğini düşündüğü adamı uzaklaştırmak için ittiğini bahsedildiği gibi bir kavganın olmadığını söyledi.

“GERGİNLİKTEN KAYNAKLI MÜNAKAŞA OLDU”

Instagram’da magazin sayfası Blog Yağmur’a gelen görüntüde, Metin Akdülger’in trafikte tartıştığı adamı darbettiği görüldü. Görüntülerin yayılmasının ardından Instagram hesabından açıklama yapan oyuncu, iddiaları yalanlayarak şunları söyledi: “Bugün hakkımda çıkan trafikte yaşadığım tatsız hadise ile ilgili haberler doğruyu yansıtmamaktadır. Yol alma-verme konusunda yaşanan bir anlaşmazlık sonucu küçük bir kaza yaşadım ve anın verdiği gerginlikten kaynaklı aramızda diğer aracın sürücüsü ile bir münakaşa geçti. Haberde belirtildiği gibi kendisini arabadan indirip tartaklamam gibi bir şey söz konusu değildir. Üzerime geldiğini sandığım bir anda kendimden uzaklaştırmak adına elimle ittim beyefendiyi ve haberin sebebi olan görsel de bu ana aittir. Kaza sonrasında birbirimizden iletişim bilgilerimizi aldık ve konuyla ilgili prosedürleri sürdürüyoruz. Bu şekilde kamuoyuna yansıdığım ve bana değer veren insanları mahcup hissettirdiğim için üzgünüm.”

trafikte birini tartaklayan metin akdulger konustu uzerime geldigini zannettim 0 GaijImeZ

trafikte birini tartaklayan metin akdulger konustu uzerime geldigini zannettim 1 g6Ladq33

trafikte birini tartaklayan metin akdulger konustu uzerime geldigini zannettim 2 jUwN8wWj

trafikte birini tartaklayan metin akdulger konustu uzerime geldigini zannettim 3 A28YROvr

trafikte birini tartaklayan metin akdulger konustu uzerime geldigini zannettim 4 mzs3daPQ

trafikte birini tartaklayan metin akdulger konustu uzerime geldigini zannettim 5 g1lzFQSi

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.