Sakarya’da akaryakıt istasyonunun çatısı otomobilin üzerine düştü

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde rüzgarın şiddeti ile kopan akaryakıt istasyonunun çatısı, otomobilin üzerine düştü. O esnada otomobilin içerisinde kimsenin olmaması ise muhtemel bir facianın önüne geçti. Olay, Pamukova içesi D-650 karayolu Şeyhvarmaz …

Sakarya’da akaryakıt istasyonunun çatısı otomobilin üzerine düştü
Yayınlama: 11.05.2024
A+
A-

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde rüzgarın şiddeti ile kopan akaryakıt istasyonunun çatısı, otomobilin üzerine düştü. O esnada otomobilin içerisinde kimsenin olmaması ise muhtemel bir facianın önüne geçti.

Olay, Pamukova içesi D-650 karayolu Şeyhvarmaz Mahallesi’nde bulunan bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 48 JN 211 plakalı Volkswagen marka otomobilin ismi henüz öğrenilemeyen sürücüsü yakıt almak için akaryakıt istasyonuna girdi. Dolum esnasında araçtan inenler markete girdi. Bu sırada rüzgarın şiddeti ile kopan istasyonun çatısı ise otomobilin üzerine düştü. Geriye döndüğünde aracın üzerine düşen parçaları gören sürücü şaşkınlık yaşadı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye jandarma ve vinç sevk edildi. Otomobilin üzerine devrilen parçalar, vinç yardımı ile kaldırıldı.

sakaryada akaryakit istasyonunun catisi otomobilin uzerine dustu 0 UBw8XnGv

sakaryada akaryakit istasyonunun catisi otomobilin uzerine dustu 1 MH5Hr5SM

sakaryada akaryakit istasyonunun catisi otomobilin uzerine dustu 2 86wDjJLA

sakaryada akaryakit istasyonunun catisi otomobilin uzerine dustu 3 REMNzNr8

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.