Rangers, Trabzonspor’un gündemindeki John Lundstram’ı ikna etmeye çalışıyor

İskoçya’nın Rangers ekibinde forma giyen merkez orta saha oyuncusu John Lundstram’a, Trabzonspor’un ilgisinin ağırlaşmasının ardından İskoç kulübü, 31 Mayıs 2024’te mukavelesi sona erecek oyuncuyla sözleşme uzatmak için bütün kurallarını zorluyor.

Rangers, Trabzonspor’un gündemindeki John Lundstram’ı ikna etmeye çalışıyor
Yayınlama: 05.04.2024
A+
A-

Son iki dönemdir sportif ve mali istikrardan uzak bir imaj sergileyen Trabzonspor, önümüzdeki döneme güçlü bir takımla girmeyi hedefliyor. Dönem başı kampına kadar transferlerin yüzde 80’nini tamamlamayı hedefleyen bordo-mavililer; savunma, orta saha ve forvet çizgisi için teşebbüslerini sürdürüyor. Uğurcan Çakır’ın durumuna nazaran ise kaleci transferi de gündeme alınacak.

İskoçya’nın Rangers ekibinde forma giyen, merkez orta saha ve ön libero konumunda bu dönem tesirli bir performans ortaya koyan John Lundstram’a Trabzonspor’un ilgisinin ağırlaşmasının ardından İskoç kulübü, 31 Mayıs 2024’te kontratı sona erecek oyuncuyla sözleşme uzatmak için bütün kurallarını zorluyor. Bu dönem forma giydiği 45 maçta kıymetli bir performans ortaya koyan Lundstram, İskoç kulübünün birinci teklifine olumlu cevap vermemişti.

PHİLİPPE CLEMENT DEVREDE

Rangers’ın başına geçmesinin akabinde değerli işlere imza atan Belçikalı çalıştırıcı Philippe Clement, İngiliz oyuncunun kadroda kalması için devreye girmiş durumda. Bilhassa ekibin başına geçmesinin akabinde John Lundstram’ın performansının artmasında kıymetli katkısı bulunan Clement’in, oyuncuyu ikna ederek kadroda kalmasını sağlamaya çalıştığını öne süren İskoç medyası, 30 yaşındaki futbolcuya İngiltere’den gelen tekliflerin de olduğunu aktardı. Trabzonspor’un bu transferde istekli olmasıyla transferin nasıl şekilleneceği İskoç medyası tarafından da yakından takip ediliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.