Ölü yunus sahile vurdu

Marmara Denizi’nin Tekirdağ sahiline ölü yunus balığı vurdu. Bölgeye gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri inceleme başlattı. Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi sahilinde sabah gezen vatandaşlar deniz kıyısında bir yunus balığının olduğunu fark etti …

Ölü yunus sahile vurdu
Yayınlama: 28.02.2024
A+
A-

Marmara Denizi’nin Tekirdağ sahiline ölü yunus balığı vurdu. Bölgeye gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri inceleme başlattı.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi sahilinde sabah gezen vatandaşlar deniz kıyısında bir yunus balığının olduğunu fark etti. Vatandaşlar bunun üzerine durumu ekiplere bildirdi. Bölgeye gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri ölen yunus balığı ile ilgili inceleme başlattı.

İncelemenin ardından Tekirdağ Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce yunus balığı olduğu yerden kaldırılacak. Vatandaşlardan Birol Sapmazer ise gördüğü manzara karşısında üzüldüğünü ifade ederek, “Yazık günah, ben ilk kez böyle bir şey görüyorum” dedi.

Sapmazer, yunusu ölü olarak görmelerinin ardından yetkililerle iletişime geçtiklerini ifade ederek, alakalarından dolayı Sahil Güvenlik Komutanlığına teşekkür etti.

olu yunus sahile vurdu 0 BucQhKyt

olu yunus sahile vurdu 1 bCN22NyS

olu yunus sahile vurdu 2 wKNUzpSY

olu yunus sahile vurdu 3 HYVhh5TA

olu yunus sahile vurdu 4 TkBsQyIi

olu yunus sahile vurdu 5 KZOJpFgB

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.