Okul önlerinde helikopter destekli asayiş uygulaması

2023-2024 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısının başlamasıyla polis ekipleri, helikopter destekli okul çevrelerinde asayiş denetimi gerçekleştirdi. 2023-2024 yılının eğitim-öğretim yılının ikinci yarısı için ders zili çaldı. İlk gününde Bağcılar’da …

Okul önlerinde helikopter destekli asayiş uygulaması
Yayınlama: 05.02.2024
A+
A-


2023-2024 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısının başlamasıyla polis ekipleri, helikopter destekli okul çevrelerinde asayiş denetimi gerçekleştirdi.

2023-2024 yılının eğitim-öğretim yılının ikinci yarısı için ders zili çaldı. İlk gününde Bağcılar’da polis ekipleri, okul önlerinde denetim gerçekleştirdi. Denetime mobil kul timleri, Narkotik, Çocuk Şube ile asayiş, önleyici hizmetler ve trafik ekipleri katıldı.

Bağcılar’dakii okulların önünde ve çevresinde gerçekleştirilen denetimde şüpheli araçlar durdurularak evrak ve kimlik kontrolü yapıldı. Şüpheli kişilere GBT ve üst araması da gerçekleştirildi. Uygulamada hacizli araması bulunan bir araç yakalanırken, ehliyetsiz sürücü, muayene eksikliği ve cam film yönetmeliğine uymayan araçlara yaklaşık 50 bin TL ceza kesildi.

Helikopter destekli yapılan uygulamada polis ekipleri, umuma açık yerlere girerek denetim yaptı. Bağcılar genelindeki okullarda yapılacak uygulamanın devam edeceği belirlendi.

okul onlerinde helikopter destekli asayis uygulamasi 0

okul onlerinde helikopter destekli asayis uygulamasi 1 5K5L9W7y

okul onlerinde helikopter destekli asayis uygulamasi 2 KXREmbf2

okul onlerinde helikopter destekli asayis uygulamasi 3 kad3rPQ3

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.