Müşteri gibi geldi, zeytin bidonunu alarak gözden kayboldu

Bursa’da dükkan önünde duran zeytin bidonlarını gören kadın, önce müşteri gibi baktı daha sonra zeytin bidonunu alarak uzaklaştı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, merkez Yıldırım ilçesi Yeşilyayla Mahallesi Teyyareci Mehmet …

Müşteri gibi geldi, zeytin bidonunu alarak gözden kayboldu
Yayınlama: 05.04.2024
A+
A-

Bursa’da dükkan önünde duran zeytin bidonlarını gören kadın, önce müşteri gibi baktı daha sonra zeytin bidonunu alarak uzaklaştı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, merkez Yıldırım ilçesi Yeşilyayla Mahallesi Teyyareci Mehmet Ali Caddesi üzerinde bulunan bir dükkanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir kadın dükkan önünde bulunan zeytin bidonlarının önünde durdu. Bir süre müşteri gibi davranan kadın, dükkan sahibinin boşluğunu bulunca zeytin bidonunu eline alarak sakladı, sonra da elindeki zeytin bidonu ile gözden kayboldu. Bir süre sonra zeytin bidonunun yerinde olmadığını gören dükkan sahibi, güvenlik kameralarını inceledi. Kameralarda, kadının müşteri gibi geldiği ve zeytin bidonunu çalarak bölgeden uzaklaştığı görüldü.

musteri gibi geldi zeytin bidonunu alarak gozden kayboldu 0 27Kf1dhq

musteri gibi geldi zeytin bidonunu alarak gozden kayboldu 1 BS6Cg9bY

musteri gibi geldi zeytin bidonunu alarak gozden kayboldu 2 QJzLfyRW

musteri gibi geldi zeytin bidonunu alarak gozden kayboldu 3 WEFQak5C

musteri gibi geldi zeytin bidonunu alarak gozden kayboldu 4 PgYaa7M2

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.