Modifiyeli araçlar güzellik ve ses için yarıştı

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde modifiyeli araçlar, desibel ve güzellik yarışması için yarıştı. Sahil alanı dolduran 650 araç, yeri göğü inletti. Süleymanpaşa sahil dolgun alanda Tekirdağ Motor Sporları Derneği tarafından düzenlenen, modifiyeli …

Modifiyeli araçlar güzellik ve ses için yarıştı
Yayınlama: 12.05.2024
A+
A-


Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde modifiyeli araçlar, desibel ve güzellik yarışması için yarıştı. Sahil alanı dolduran 650 araç, yeri göğü inletti.

Süleymanpaşa sahil dolgun alanda Tekirdağ Motor Sporları Derneği tarafından düzenlenen, modifiyeli araç etkinliğine yaklaşık 650 modifiyeli araç katıldı. Süleymanpaşa Belediyesi tarafından desteklenen etkinlikte, desibel ve güzellik yarışması düzenlendi. Gün boyu süren yarışmalarda araçlar şehirde adeta yeri göğü inletti. Yarışma sonucunda dereceye giren araç sahiplerine kupa ve çeşitli plaketler verildi. Vatandaşlarda yarışmalara yoğun ilgi göstererek renk renk araçlarla fotoğraf çekildi. Modifiyeli araçlar dron ile görüntülendi.

Tekirdağ Motor Sporları Derneği Başkanı Erkan Yavaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, birçok ilden modifiye araç tutkunu vatandaşın etkinlikte bir araya geldiğini ifade ederek, katılımın oldukça yoğun olduğunu ve organizasyona olan ilginin her sene arttığını söyledi. Yavaş açıklamasında, “Bu sene farklı oldu. Araç katılımı çok yüksek. Türkiye’nin 35 ilinden araç katılımı oldu. 650 araç ile rekor kırıldı. Normalde 450 araç oluyordu. Bu yıl 650 araç aldık” dedi.

modifiyeli araclar guzellik ve ses icin yaristi 0 MRsij1Fi

modifiyeli araclar guzellik ve ses icin yaristi 1 PP6pGCrN

modifiyeli araclar guzellik ve ses icin yaristi 2 Ei9yWMjy

modifiyeli araclar guzellik ve ses icin yaristi 3

modifiyeli araclar guzellik ve ses icin yaristi 4 ZZZHah8W

modifiyeli araclar guzellik ve ses icin yaristi 5

modifiyeli araclar guzellik ve ses icin yaristi 6 7TgRlB2D

modifiyeli araclar guzellik ve ses icin yaristi 7

modifiyeli araclar guzellik ve ses icin yaristi 8 KFzqXOd7

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.