Mike Tyson-Jake Paul maçı ne vakit? Heyecan dolu maç öncesi kurallar belirlendi

Mike Tyson-Jake Paul maçı için nefesler tutuldu. Efsanevi eski boksör ve Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonu Mike Tyson, ünlü Youtuber Jake Paul ile yıllar sonra yine boks maçına çıkacak. 57 yaşındaki Mike Tyson’ın heyecan dolu boks maçında Jake Paul’a karşı sergileyeceği performans merak ediliyor. Pekala, Mike Tyson-Jake Paul maçı ne vakit oynanacak?

Mike Tyson-Jake Paul maçı ne vakit? Heyecan dolu maç öncesi kurallar belirlendi
Yayınlama: 30.04.2024
A+
A-

Eski Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonu Mike Tyson ve ünlü Youtuber Jake Paul’un karşı karşıya geleceği boks maçı öncesi heyecan dorukta. Tüm sporseverler efsanevi boksör Mike Tyson’ın tekrar ringlere çıkmasını dört gözle bekliyor. Mike Tyson-Jake Paul maçı öncesinde karşılaşmanın canlı yayın bilgileri belirli oldu. Pekala, Mike Tyson-Jake Paul maçı ne vakit?

MİKE TYSON-JAKE PAUL MAÇI NE VAKİT?

Mike Tyson ile Jake Paul ortasındaki boks maçı, 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü yapılacak.

Bu heyecan dolu karşılaşma, NFL Dallas Cowboys’ta gerçekleşecek ve Netflix’ten canlı yayınlanacak.

mike tyson jake paul maci ne vakit heyecan dolu mac oncesi kurallar belirlendi 0 fntem2By

MÜSABAKANIN KURALLARI AÇIKLANDI

Dövüş kuralları gereği, dövüşçülerin rakiplerini nakavt etmelerine müsaade verilecek. Karşılaşma, 2 dakikalık sekiz cinsten oluşacak. Bu müddet, dövüşçülere stratejilerini uygulama ve rakiplerini tahlil etme talihi verecek.

Dövüşçüler, 14 oz yükünde eldiven kullanılacak ve başlık kullanılmayacak.

JAKE PAUL KİMDİR?

Jake Paul, 17 Ocak 1997’de Cleveland, Ohio’da doğdu ve Westlake, Ohio’da çocukluğunu geçirdi. Paul, kendisi üzere İnternet ünlüsü Logan Paul’un kardeşidir.

2013 yılında Vine isimli uygulamaya görüntülerini yüklemeye başlayan Paul, uygulamanın kapatılmasına kadar geçen müddette 5.3 milyon takipçi elde etti. 2015 yılında Disney Channel güldürü dizisi Bizaardvark’da rol almaya başladı, fakat dizinin ikinci dönemin çekimlerinin gerçekleştirildiği 2017 yılında Disney Channel, Paul ile anlaştıklarını ve Paul’un dizinin ikinci döneminde yer almayacağını açıkladı.

Aynı sene içerisinde Paul, Team 10 adı verilen bir influencer ajansı kurdu ve YouTube’a Billboard Hot 100 listesinde 91. sıraya çıkacak “It’s Everyday Bro” single’ını yükledi. Single, medyada genişçe yer buldu; müzik büyük ölçüde olumsuz tenkitler aldı ve en çok beğenilmeme alan YouTube görüntülerinden biri unvanına sahip oldu. İlerleyen yıllardaki YouTube mesleği boyunca Paul’un gerçekleştirdiği hareketler çeşitli tartışmalara neden oldu.

Son yıllarda boks ringlerine adım atan Jake Paul, efsane boksör Mike Tyson ile yapacağı dövüş ile spor dünyasında da isminden kelam ettiriyor. Şimdiye kadar katıldığı 10 dövüşten 9’unu kazanan Paul, tek hezimetini 2023 yılının Şubat ayında Tommy Fury’ye karşı yaşamıştı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.