Küçükçekmece’de çöken binadan 1 yaralı daha çıkarıldı

Küçükçekmece’de çöken 3 katlı binanın altında kalan 2 kişi için çalışmalarını sürdüren ekipler, 1 kişiyi daha göçük altından çıkardı. Enkazda kalan 1 kişi için kurtarma çalışmaları devam ederken, çıkarılan yaralılardan durumu ağır olan 1 kişi …

Küçükçekmece’de çöken binadan 1 yaralı daha çıkarıldı
Yayınlama: 02.06.2024
A+
A-

Küçükçekmece’de çöken 3 katlı binanın altında kalan 2 kişi için çalışmalarını sürdüren ekipler, 1 kişiyi daha göçük altından çıkardı. Enkazda kalan 1 kişi için kurtarma çalışmaları devam ederken, çıkarılan yaralılardan durumu ağır olan 1 kişi hayatını kaybetti.

Küçükçekmece Kartaltepe Mahallesi’nde henüz belirlenemeyen bir nedenle çöken 3 katlı binadan yaralıları kurtarma çalışmaları devam ediyor. Çok sayıda AFAD, arama kurtarma ve sağlık ekibi çöken binanın altından 7 kişiyi yaralı olarak çıkardı. Göçük altında kalan 2 kişi için çalışmalarına devam eden ekipler, 1 kişiyi daha yaralı olarak çıkardı. Enkazdan çıkarılan yaralı ilk müdahalenin ardından hastaneye sevk edildi. Çöken binanın altından çıkarılan 8 yaralıdan, durumu ağır olan 1 kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi. Ekipler, göçük altındaki 1 kişi için arama ve kurtarma çalışmalarını sürdürüyor.

kucukcekmecede coken binadan 1 yarali daha cikarildi 0 hmAFOViu

kucukcekmecede coken binadan 1 yarali daha cikarildi 1 njHb4ZO1

kucukcekmecede coken binadan 1 yarali daha cikarildi 2 uchSGSap

kucukcekmecede coken binadan 1 yarali daha cikarildi 3 NVfgcjFb

kucukcekmecede coken binadan 1 yarali daha cikarildi 4 zKyzDBfk

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.