Kayıp alzaymır hastası kadını komandolar sırtında taşıdı

Balıkesir’in Havran ilçesinde geçtiğimiz gün kaybolan alzaymır hastası yaşlı kadın, jandarma ekiplerinin çalışması ile 32 saat sonra dağlık alanda sağ olarak bulundu. Edinilen bilgiye göre, Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına, Havran ilçesi Dereören …

Kayıp alzaymır hastası kadını komandolar sırtında taşıdı
Yayınlama: 05.04.2024
A+
A-


Balıkesir’in Havran ilçesinde geçtiğimiz gün kaybolan alzaymır hastası yaşlı kadın, jandarma ekiplerinin çalışması ile 32 saat sonra dağlık alanda sağ olarak bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına, Havran ilçesi Dereören Mahallesi’nde ikamet eden alzaymır hastası S.B.’nin (65) yaklaşık iki gün önce kaybolduğu bildirildi. Kayıp yaşlı kadının bulunarak ailesine teslim edilmesi amacıyla 3 asayiş timi, 1 jandarma komando timi, 1 AFAD ekibi, 1 iz takip köpek unsuru ve vatandaşlarının katılımıyla 100 kişilik ekip ile arama çalışması başlatıldı. S.B., 32 saat sonra Dereören Mahallesi Akgedik mevkiinde sağ olarak bulundu. Yürümekte zorluk çeken alzaymır hastası yaşlı kadını jandarma komandolar sırtında taşıyarak sağlık ekiplerine ulaştırdı. Jandarma ekipleri tarafından bulunan ve hastaneye sevk edilen S.B.’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

kayip alzaymir hastasi kadini komandolar sirtinda tasidi 0 7ZfWqZTp

kayip alzaymir hastasi kadini komandolar sirtinda tasidi 1 7cGD9gUp

kayip alzaymir hastasi kadini komandolar sirtinda tasidi 2 CS1sLj3z

kayip alzaymir hastasi kadini komandolar sirtinda tasidi 3

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.