İsveçli ulusal futbolcu Kristoffer Olsson teneffüs aygıtına bağlandı

Danimarka 1. Futbol Ligi ekibi Midtjylland’ın İsveçli orta saha oyuncusu Kristoffer Olsson (28), konutunda kötüleşince hastaneye kaldırıldı. Şuurunu kaybettiği açıklanan Olsson, teneffüs cihazına bağlandı.

İsveçli ulusal futbolcu Kristoffer Olsson teneffüs aygıtına bağlandı
Yayınlama: 28.02.2024
A+
A-

İsveçli ulusal futbolcu Kristoffer Olsson teneffüs aygıtına bağlandı.

“BİLİNCİNİ KAYBETTİ”

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “Son periyotta Kristoffer Olsson’un yokluğunun nedeni konusunda artan söylentiler ve varsayımlar karşısında, bu açıklamayı kamuoyuna duyurma zorunluluğunu hissettik. İsveç Ulusal Ekip oyuncusu, 20 Şubat Salı günü meskeninde şuurunu kaybetti ve teneffüs aygıtına bağlı olarak hastaneye kaldırıldı.” tabirleri yer aldı.

“TAM DAYANAĞIMIZ AİLESİNEDİR”

Bir periyot Arsenal’de de forma giyen Olsson’un beyinle ilgili akut bir hastalıktan etkilendiğinin belirtildiği açıklamada, “Midtjylland’daki herkes elbette Kristoffer’in ani hastalığından derinden etkilenmiştir ve niyetlerimiz ve tam dayanağımız Kristoffer ve ailesinedir.” denildi.

isvecli ulusal futbolcu kristoffer olsson teneffus aygitina baglandi 0 16Se3QDT

OLSSON KİMDİR?

Olsson, İsveç’in Vrinnevi bölgesinde dünyaya geldi.

Futbola Danimarka takımı Norrköping’de başlayan ulusal futbolcu, akabinde Arsenal’a transfer oldu. Sırasıyla Midtjylland, AIK, Krasnodar ve Anderlecht üzere grupların formasını terleten Olsson, tekrar Midtjylland’a döndü.

3 Temmuz 2023 yılından beri mesleğine Midtjylland’da devam ediyordu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.