İstanbul’da kemerli yol verme kavgası

Kağıthane Çağlayan’da motosikletli ve araç sürücüsü arasında yol verme kavgasında ortalık karıştı. Sinirlerine hakim olamayan araç sürücüsü önce motosikleti tekmeledi ardından da pantolonundan çıkardığı kemerle motosiklet sürücüsüne saldırdı. Kavgayı …

İstanbul’da kemerli yol verme kavgası
Yayınlama: 13.02.2024
A+
A-

Kağıthane Çağlayan’da motosikletli ve araç sürücüsü arasında yol verme kavgasında ortalık karıştı. Sinirlerine hakim olamayan araç sürücüsü önce motosikleti tekmeledi ardından da pantolonundan çıkardığı kemerle motosiklet sürücüsüne saldırdı. Kavgayı çevredeki vatandaşlar güçlükle ayırırken, yaşananlar cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Olay, dün öğle saatlerinde Kağıthane Çağlayan Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, bir motosikletli ve araç sürücüsü arasında yol verme nedeniyle tartışma başladı. Sözlü tartışmada seslerin yükselmesiyle birlikte taraflar birbirlerinin üstüne yürüdü. O esnada araç sürücüsü yerde bulunan motosikleti tekmelemeye başladı.

Tekme atıp kemerle saldırdı

Ardından pantolonundan çıkardığı kemerle tartıştığı sürücüye saldırdı. Çevredeki vatandaşların da müdahalesiyle araç sürücüsü güçlükle sakinleştirildi. O anlar bir vatandaşın cep telefonuna yansıdı. Tarafların birbirlerinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

istanbulda kemerli yol verme kavgasi 0 uRR34Z5v

istanbulda kemerli yol verme kavgasi 1 MgR2hqHO

istanbulda kemerli yol verme kavgasi 2 2ndmwL38

istanbulda kemerli yol verme kavgasi 3 Aickzc2N

istanbulda kemerli yol verme kavgasi 4 zkMT5fLG

istanbulda kemerli yol verme kavgasi 5 QwLtWzA9

istanbulda kemerli yol verme kavgasi 6 WAE6DUN5

istanbulda kemerli yol verme kavgasi 7 7HppXzme

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.