İnşaat alanında toprak kayması: 1 bina boşaltıldı

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde inşaat temeli için kazı yapılan alanda meydana gelen toprak kayması sebebiyle bir bina tedbiren boşaltıldı. Olay, Yeni Mahalle 336. Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, inşaat temeli için kazı yapılan alanda …

İnşaat alanında toprak kayması: 1 bina boşaltıldı
Yayınlama: 10.01.2024
A+
A-

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde inşaat temeli için kazı yapılan alanda meydana gelen toprak kayması sebebiyle bir bina tedbiren boşaltıldı.

Olay, Yeni Mahalle 336. Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, inşaat temeli için kazı yapılan alanda toprak kayması meydana geldi. Yan taraftaki 5 katlı bir binanın ise bahçesinin büyük bir kısmı çöktü. Gürültüyü duyan vatandaşlar panikle dışarıya çıktı. Gördükleri manzara karşısında hayrete düşen vatandaşlar 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulundu. İhbar üzerine adrese itfaiye, AFAD, polis ve zabıta ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri bölgeye giriş ve çıkışları kapattı.

Yapılan incelemelerin neticesinde riskli olduğu tespit edilen 5 katlı ve 6 daireli bina tahliye edildi. Binada ikamet eden 12 kişiden bazıları Gölcük Belediyesi misafirhanelerine bazıları ise yakınlarının yanına yerleştirildi.

insaat alaninda toprak kaymasi 1 bina bosaltildi 0

insaat alaninda toprak kaymasi 1 bina bosaltildi 1 Ct1KtDEs

insaat alaninda toprak kaymasi 1 bina bosaltildi 2 f5Dft2rE

insaat alaninda toprak kaymasi 1 bina bosaltildi 3 cD5Nr3zR

insaat alaninda toprak kaymasi 1 bina bosaltildi 4 l8vDukSz

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.