Hentbol Kadınlar 1. Ligi’nde Ortahisar Belediyesi şampiyon oldu

Hentbol Kadınlar 1. Ligi Dörtlü Finali’nde Ortahisar Belediyesi şampiyonluğa ulaştı. 2023-2024 Hentbol Sezonu Kadınlar 1. Ligi’nin Ankara THF Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu’nda oynanan Dörtlü Finali’nde, Ortahisar Belediyesi şampiyon oldu …

Hentbol Kadınlar 1. Ligi’nde Ortahisar Belediyesi şampiyon oldu
Yayınlama: 29.04.2024
A+
A-

Hentbol Kadınlar 1. Ligi Dörtlü Finali’nde Ortahisar Belediyesi şampiyonluğa ulaştı.

2023-2024 Hentbol Sezonu Kadınlar 1. Ligi’nin Ankara THF Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu’nda oynanan Dörtlü Finali’nde, Ortahisar Belediyesi şampiyon oldu. Şampiyon Ortahisar Belediyesi ile lig ikincisi olan Kırşehir Belediyesi, önümüzdeki sezon Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele etme hakkı kazandı.

Dörtlü final maçlarının ardından düzenlenen törende Ortahisar Belediyesi ve lig ikincisi olan Kırşehir Belediyesi’ne kupa ve madalyalarını THF Asbaşkanı Ediz Erkovan ile THF Genel Sekreteri Gökmen Teyran takdim etti.

Lig üçüncüsü olan Polatlı Belediyespor ve dördüncü tamamlayan Karaman Minik Atılım’a ödül ve madalyalarını THF Koordinatörü Zeki Pehlivan ile Teknik Kurul üyesi Orhan İlerisoy verirken; Dörtlü Final’in “En Değerli Oyuncusu” olan Ortahisar Belediyesi’nden Kübra Yılmaz’a ödülünü Uluslararası Faaliyetler Koordinatörü Zeynur Pehlivan takdim etti.

hentbol kadinlar 1 liginde ortahisar belediyesi sampiyon oldu 0 mNRIliaM

hentbol kadinlar 1 liginde ortahisar belediyesi sampiyon oldu 1 tyiFIEqN

hentbol kadinlar 1 liginde ortahisar belediyesi sampiyon oldu 2 XgsJ117r

hentbol kadinlar 1 liginde ortahisar belediyesi sampiyon oldu 3 U4qbirnl

hentbol kadinlar 1 liginde ortahisar belediyesi sampiyon oldu 4 KT24bHAO

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.