Gençlik ve Spor Bakanlığı gönüllü kamp lideri başvurusu ne vakit bitecek?

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, gençlik kamplarında görevlendirilmek üzere 660 gönüllü kamp lideri alımı yapacak. Peki, Gençlik ve Spor Bakanlığı, gönüllü kamp lideri başvurusu ne vakit bitecek?

Gençlik ve Spor Bakanlığı gönüllü kamp lideri başvurusu ne vakit bitecek?
Yayınlama: 05.04.2024
A+
A-

Bakanlıktan yapılan açıklamaya nazaran adaylar, 15 Nisan’a kadar “ghgm.gsb.gov.tr” adresi üzerinden müracaatta bulunabilecek.

Gönüllü liderliği havuzunu yenileme ve genişletmeyi amaçlayan Gençlik ve Spor Bakanlığı, 660 yeni kamp başkanını, rol model, gençleri yönlendiren, küme dinamiklerini aktif yönetebilen, yeteneklerini, bilgisini ve uzmanlığını paylaşan bireyler ortasından seçecek.

Takım çalışması ve irtibat maharetleri üzere alanlarda kendilerini geliştirme bahtı da bulabilecek yeni başkanlara üç periyot halinde 6 gün müddetle eğitimler verilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, gençlik kamplarında bir dönüşüm başlattıklarını belirterek, “Hem konsept hem de uygulamayı geliştirip, güncelliyoruz. Amacımız, gençlerimizin gereksinimlerine uygun yenilikçi gençlik kampı programlarıdır.” sözlerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.