Erkeklerin giremediği kıraathanede kadınlar okeye döndü

Edirne’de bir kıraathanede bir araya gelen mahallenin kadınları çay içip sohbet ederek okey oynadı. Kadınların kıraathanede olduğunu gören erkekler ise şaşırıp kıraathaneye giremeden geri dönmek zorunda kaldı. Edirne’nin Kirişhane semtinde bir …

Erkeklerin giremediği kıraathanede kadınlar okeye döndü
Yayınlama: 13.05.2024
A+
A-

Edirne’de bir kıraathanede bir araya gelen mahallenin kadınları çay içip sohbet ederek okey oynadı. Kadınların kıraathanede olduğunu gören erkekler ise şaşırıp kıraathaneye giremeden geri dönmek zorunda kaldı.

Edirne’nin Kirişhane semtinde bir kıraathanenin kapısı kadınlara da açıldı. Kıraathanede buluşan kadınlar hem sohbet etti hem de okey oynadı. Uygulamanın ilk gününde kıraathaneyi dolduran kadınlar, çaylarını yudumlarken bir yandan da sohbet etti. Görenlerin dikkatini çektiği kıraathane, ayda en az 1 kez kapısını kadınlara açacak.

Mahalle sakinlerinden Zuhal Azseven, “2 saat de olsa kadınlarımız ev işlerini bir kenara bırakıp gönüllerince eğlendi. Hep birlikte mahallenin kadınları olarak burada buluşup çayımızı kahvemizi yudumladık” açıklamasında bulundu. Diğer kadınlar da eğlenceli anlar yaşadıklarını anlattı. İşletmeci Semih Çınar, ilk uygulamanın kadınlar tarafından yoğun ilgi gördüğünü belirterek, en az ayda 1 kez kapılarını kadınlara açacaklarını söyledi.

erkeklerin giremedigi kiraathanede kadinlar okeye dondu 0 SMncLlDg

erkeklerin giremedigi kiraathanede kadinlar okeye dondu 1 7E7RZHCQ

erkeklerin giremedigi kiraathanede kadinlar okeye dondu 2 DLXC6CN6

erkeklerin giremedigi kiraathanede kadinlar okeye dondu 3 zlVU8GIs

erkeklerin giremedigi kiraathanede kadinlar okeye dondu 4

erkeklerin giremedigi kiraathanede kadinlar okeye dondu 5 Cm1DyVX6

erkeklerin giremedigi kiraathanede kadinlar okeye dondu 6 UGqLF2X4

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.