Emniyet Genel Müdürü’nden Bursa’da sürücülere hız uyarısı

Bursa’da 4-10 Mayıs Trafik Haftası çerçevesinde Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız ile il protokolünün katılımıyla vatandaşlar, ’Hayatla Yarışılmaz’ sloganıyla bilgilendirildi. Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız bir dizi program için Bursa’ya geldi …

Emniyet Genel Müdürü’nden Bursa’da sürücülere hız uyarısı
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-


Bursa’da 4-10 Mayıs Trafik Haftası çerçevesinde Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız ile il protokolünün katılımıyla vatandaşlar, ’Hayatla Yarışılmaz’ sloganıyla bilgilendirildi.

Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız bir dizi program için Bursa’ya geldi. Valiliği ziyaret eden Ayyıldız, cuma namazını kılmak için Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Fatih Sultan Mehmet Camii’ne geldi. Cuma namazının ardından Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Bursa İl Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Trafik Daire Başkanı Muhittin Ayhan ile İl Emniyet Müdür yardımcıları, 4-10 Mayıs Trafik Haftası çerçevesinde kurulan uygulama noktasına giderek, burada vatandaşları ’Hayatla Yarışılmaz’ sloganıyla bilgilendirdi. Vatandaşlara çikolata ve kolonya ikramı yapılırken çocuklara ise düdük ile çeşitli hediyeler verildi.

Vali Demirtaş yaptığı açıklamada, “Ben öncelikle trafik kurallarına uyan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kazasız bir yıl geçirilmesini diliyorum. Trafik kurallarına uyduğumuz zaman yüzlerce insan yaşayabilir. Uymadığımız zaman insanları kaybediyoruz ve hem bizler üzülüyoruz hem onlar üzülüyorlar. Biz Bursa’da kamu kurumları arasında en üst düzey koordinasyon sağlıyoruz” dedi.

emniyet genel mudurunden bursada suruculere hiz uyarisi 0 VnVWIUeM

emniyet genel mudurunden bursada suruculere hiz uyarisi 1 HsMXTaJe

emniyet genel mudurunden bursada suruculere hiz uyarisi 2 6AvB1d57

emniyet genel mudurunden bursada suruculere hiz uyarisi 3 lDY5c4d7

emniyet genel mudurunden bursada suruculere hiz uyarisi 4 iTJCf49Q

emniyet genel mudurunden bursada suruculere hiz uyarisi 5 MHZzR7Tz

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.