Bisiklet tutkunları iftar sonrası Uludağ’a pedal çevirdi

Bursalı bisikletçiler her Ramazan ayında geleneksel hale getirdikleri turda Türkiye’nin en önemli kış ve doğa turizm bölgesi olan Uludağ’a pedal çevirdi. Bursalı bisiklet tutkunları her yıl geleneksel hale getirdiği bisiklet turunun bu yıl 10.sunu …

Bisiklet tutkunları iftar sonrası Uludağ’a pedal çevirdi
Yayınlama: 03.04.2024
A+
A-

Bursalı bisikletçiler her Ramazan ayında geleneksel hale getirdikleri turda Türkiye’nin en önemli kış ve doğa turizm bölgesi olan Uludağ’a pedal çevirdi.

Bursalı bisiklet tutkunları her yıl geleneksel hale getirdiği bisiklet turunun bu yıl 10.sunu düzenledi. Uludağ tırmanış etkinliği için saat 21.30’de Esentepe Mahallesinde toplanan yaklaşık 50 bisikletçi, 3 saat pedal çevirerek Uludağ’a çıktı. Milli Parklar girişine kadar çıkan bisikletçiler hatıra fotoğrafı çektirip, o anları kayıt altına aldı.

Tüm güvenlik tedbirlerinin alındığı turda bisikletçilerin kask, ön ve arka ışık zorunluluğu olmasının yanında her türlü kazaya karşı bisikletçiler 2 araç ve 6 motosikletli ekip tarafından takip edildi.

Aynı zamanda aktif yarışlara katılan Gökhan Uzuntaş ve Eyüp Durgun yaptığı açıklamalarda; 10 yıl önce 5-6 kişiyle başladıkları etkinliği bu sene yaklaşık 50 kişiye ulaştıklarını dile getirirken, “Ramazan ayında geleneksel hale getirdiğimiz Uludağ turumuzu önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz” dediler

bisiklet tutkunlari iftar sonrasi uludaga pedal cevirdi 0 Q1ialu6R

bisiklet tutkunlari iftar sonrasi uludaga pedal cevirdi 1 TuzJqqww

bisiklet tutkunlari iftar sonrasi uludaga pedal cevirdi 2 euCM4jED

bisiklet tutkunlari iftar sonrasi uludaga pedal cevirdi 3 iwTBS4AH

bisiklet tutkunlari iftar sonrasi uludaga pedal cevirdi 4 ZTpLXEmm

bisiklet tutkunlari iftar sonrasi uludaga pedal cevirdi 5 YuPliXFa

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.