Başakşehir’de otoyolda motosikletle tehlikeli yolculuk kamerada

Başakşehir’de TEM Otoyolu’nda bir motosikletli, tek bacağını altına katlayarak yolculuk yaptı. Önündeki kamyonu da çok yakın mesafeden takip eden motosikletlinin tehlikeli yolculuğu kameraya yansıdı. Edinilen bilgiye göre, olay geçtiğimiz günlerde …

Başakşehir’de otoyolda motosikletle tehlikeli yolculuk kamerada
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-


Başakşehir’de TEM Otoyolu’nda bir motosikletli, tek bacağını altına katlayarak yolculuk yaptı. Önündeki kamyonu da çok yakın mesafeden takip eden motosikletlinin tehlikeli yolculuğu kameraya yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, olay geçtiğimiz günlerde TEM Otoyolu Başakşehir Bahçeşehir mevkiinde yaşandı. Seyir halindeki bir motosiklet sürücüsü, tek bacağını altına katlayıp tehlikeli şekilde oturarak yolculuk yaptı. Bununla da yetinmeyen motosiklet sürücüsü, önünde seyir halinde olan hafriyat kamyonunu çok yakın mesafeden takip ederek canını tehlikeye attı. Yaşanan olay başka bir sürücü tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. O anları kayıt altına sürücünün ise “Ayağını da katlayıp koymuş bak, yan oturmuş, gördün mü ayağını” dediği duyuluyor.

basaksehirde otoyolda motosikletle tehlikeli yolculuk kamerada 0 9rQsqAaq

basaksehirde otoyolda motosikletle tehlikeli yolculuk kamerada 1 kh3lLPjD

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.