14 yaşındaki çocuğun ihbarı polisi alarma geçirdi

Bursa’da 14 yaşındaki çocuğun ormanda bir kadın cesedi gördüğü ihbarı üzerine alarma geçen polis ekipleri, çocuğun gördüğü cismin poşet olduğunu belirdledi. Olay, Uludağ’ın eteklerindeki ormanlık alanda yaşandı. Merkez Yıldırım ilçesi Kaplıkaya …

14 yaşındaki çocuğun ihbarı polisi alarma geçirdi
Yayınlama: 15.02.2024
A+
A-

Bursa’da 14 yaşındaki çocuğun ormanda bir kadın cesedi gördüğü ihbarı üzerine alarma geçen polis ekipleri, çocuğun gördüğü cismin poşet olduğunu belirdledi.

Olay, Uludağ’ın eteklerindeki ormanlık alanda yaşandı. Merkez Yıldırım ilçesi Kaplıkaya Mahallesi’nden 14 yaşındaki ortaokul öğrencisi Arda T., 112 Acil Çağrı Merkezi’ne okulunun üst tarafındaki ormanlık alanda bir kadın cesedi gördüğünü bildirdi. İhbar üzerine Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler harekete geçti. Bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri bölgede geniş bir alanı tarayarak araştırma yaparken, herhangi bir şeye rastlayamadı. Bunun üzerine Arda T. babasıyla birlikte ormanlık alana gelerek, gördüğü yeri tarif etti. Ekipler gencin tarif ettiği cismin poşet olduğunu tespit etti. Bunun üzerine tüm polis ve sağlık ekipleri normale dönerken, Arda T. ile kardeşi ekiplerden özür diledi.

14 yasindaki cocugun ihbari polisi alarma gecirdi 0 3aUGTfin

14 yasindaki cocugun ihbari polisi alarma gecirdi 1 zuly5gVc

14 yasindaki cocugun ihbari polisi alarma gecirdi 2 SBYfVCn2

14 yasindaki cocugun ihbari polisi alarma gecirdi 3 s8d9b7L4

14 yasindaki cocugun ihbari polisi alarma gecirdi 4 QvqWmiuG

14 yasindaki cocugun ihbari polisi alarma gecirdi 5 fzP7km6s

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.