Vicdansızlığın görüntüsünü güvenlik kamerası işte böyle kaydetti

Sakarya’nın Karasu ilçesinde sürücü aracıyla ezdiği köpeği görünce önce sitem etti sonra etrafını kolaçan ederek bölgeden uzaklaştı. İnsanlıktan utandıran görüntüler ise güvenlik kamerasına yansıdı. Yalı Mahallesi’nde meydana gelen olayda seyir …

Vicdansızlığın görüntüsünü güvenlik kamerası işte böyle kaydetti
Yayınlama: 03.05.2024
A+
A-


Sakarya’nın Karasu ilçesinde sürücü aracıyla ezdiği köpeği görünce önce sitem etti sonra etrafını kolaçan ederek bölgeden uzaklaştı. İnsanlıktan utandıran görüntüler ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Yalı Mahallesi’nde meydana gelen olayda seyir halinde olan otomobil, yolda yatan sokak köpeğinin üzerinden geçti. Ne olduğunu anlamayan sürücü, aracından inerek ezdiği köpeği görünce sitem ettikten sonra etrafını kolaçan ederek aracına binip bölgeden uzaklaştı. Köpeğin acıyla kıvrandığını gören vatandaşlar çaresizce başında bekledi. İnsanlıktan utandıran görüntüler ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, sürücünün otomobille köpeği ezmesi, araçtan inerek ezdiği köpeği görünce sitem etmesi, sürücünün etrafı kolaçan ederek bölgeden uzaklaşması ve vatandaşların çaresizce köpeğin etrafında beklediği anlar yer aldı.

vicdansizligin goruntusunu guvenlik kamerasi iste boyle kaydetti 0 idVYl7T5

vicdansizligin goruntusunu guvenlik kamerasi iste boyle kaydetti 1 lJKlKVGL

vicdansizligin goruntusunu guvenlik kamerasi iste boyle kaydetti 2 wQLNRXLf

vicdansizligin goruntusunu guvenlik kamerasi iste boyle kaydetti 3 USTgdNCr

vicdansizligin goruntusunu guvenlik kamerasi iste boyle kaydetti 4 2Sldz9Le

vicdansizligin goruntusunu guvenlik kamerasi iste boyle kaydetti 5 6skPlyac

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.