Şükrü Deviren Kimdir ?

Şükrü Deviren Kimdir ?
Yayınlama: 22.05.2024
A+
A-

1965 yılında Tunceli’nin Pülümür ilçesinde doğmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.  

İlköğrenimini Ankara, orta ve lise öğrenimini Gemlik’te tamamlayan Şükrü Deviren, İşletme Fakültesi lisansına sahip olup İngilizce bilmektedir. Aynı zamanda, halen yerel yönetimler eğitimine aktif olarak devam etmektedir. 


Şükrü Deviren lise eğitiminden sonra profesyonel çalışma deneyimine CASTROL Madeni Yağlar Ticaret A.Ş.’de başlamış olup, aralıksız olarak operasyon ve planlama bölümlerinde uzun yıllar çalışırken lojistik alanına da  destek olmuş ve 2021 yılından itibaren İdari İşler ve Yasal Uyum Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. 


Çalışma hayatında kalite, emniyet, proje yönetimi, sosyal aktiviteler, sürekli iyileştirme ve verimlilik alanlarındaki proje çalışmalarından dolayı birçok ödül almıştır. 


Profesyonel çalışma hayatının haricinde birçok sanat ve spor kulübüne üyeliği olan Şükrü Deviren, aynı zamanda sosyal ve gönüllü aktiviteler de yürütmektedir. Futbol, kort tenisi, dragon bot takımı, kayak, masa tenisi ve voleybol oynamayı seven Şükrü Deviren, yirmi yılı aşkın bir süredir Gemlik’te halk müziği ve sanat müziği korolarında görev almaktadır. Çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Şükrü Deviren, Seyri Sefa Tiyatro Grubu’nun kurulmasını da desteklemiştir. 2014 yılında Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği kurucu başkanı olan Şükrü Deviren, sosyal hayat içindeki birçok konuya Gemlik’te öncülük etmiş ve etmeye devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.