Spor camiasının ünlüleri İnegöl’e hayran kaldı

Spor yorumcuları Ahmet Çakar, Abdülkerim Durmaz ve eski milli futbolcu Ümit Karan, Wobilimoda Mobilya AVM’ye hayran kaldı. İnegöl’ün önde gelen mobilya alışveriş merkezlerinden biri olan Wobilimoda Mobilya AVM’ye gelen spor camiasının önde gelen …

Spor camiasının ünlüleri İnegöl’e hayran kaldı
Yayınlama: 15.05.2024
A+
A-

Spor yorumcuları Ahmet Çakar, Abdülkerim Durmaz ve eski milli futbolcu Ümit Karan, Wobilimoda Mobilya AVM’ye hayran kaldı.

İnegöl’ün önde gelen mobilya alışveriş merkezlerinden biri olan Wobilimoda Mobilya AVM’ye gelen spor camiasının önde gelen isimlerini Wobilimoda Mobilya AVM Genel Müdür Sedat Beşiktepe ve yönetim üyeleri karşıladı. Mağazayı gezmekte zorlanan isimler mağazadaki çalışanlar ve müşterilerle bol bol fotoğraf çekindi.

İnegöl’e övgüler yağdıran Ahmet Çakar, “Gurur duydum Türkiye’nin mobilya sektörü, kalbi insanlar ekmek yiyor. Belki bir 5 bin kişi daha gelse onlar da ekmek sahip olacak. Buradan ihracat Avrupa ülkelerine. Türkiye’nin her yerine yapılmış dağıtımları duydum, gördüm. Gurur duydum. Wobilimoda Mobilya AVM’de 125 tane mobilya mağazası varmış. Böyle bir konsept, Amerika Birleşik Devletleri’ne belki vardır. Dünyaca ünlü markalar bile bunu becerememiş. Ben böyle geniş AVM’yi Türkiye’de hiç görmedim. İçi pırıl pırıl. Tebrik ediyorum kimin emeği geçmişse. Herkese hayırlı kazançlar diliyorum” şeklinde konuştu.

spor camiasinin unluleri inegole hayran kaldi 0

spor camiasinin unluleri inegole hayran kaldi 1 UOFSfsSt

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.