Sabiha Gökçen Havalimanı, MAHB ile IC Holding arasındaki stratejik işbirliğinin sona erdiğini duyurdu

Türkiye’nin en büyük ikinci havalimanı olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (İSG), işletmecisi Malezya Havalimanları Holdings Berhad (MAHB) ve IC Holding arasındaki stratejik işbirliğinin sona erdiğini duyurdu. Açıklamada, “Malezya …

Sabiha Gökçen Havalimanı, MAHB ile IC Holding arasındaki stratejik işbirliğinin sona erdiğini duyurdu
Yayınlama: 31.05.2024
A+
A-

Türkiye’nin en büyük ikinci havalimanı olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (İSG), işletmecisi Malezya Havalimanları Holdings Berhad (MAHB) ve IC Holding arasındaki stratejik işbirliğinin sona erdiğini duyurdu.

Açıklamada, “Malezya Havalimanları’nın IC Holding ile birlikte 11 Aralık 2023 tarihinde başlattığı havalimanı operasyonlarındaki kapsamlı optimizasyon çalışması; MAHB’ın operasyonel mükemmellik ve sürdürülebilir büyüme hedeflerine uygun olarak İSG’nin yönetim ve operasyonel verimliliğini önemli ölçüde artırmıştır. Bu optimizasyon çalışmasının Haziran sonu tamamlanması beklenmektedir. MAHB ile IC Holding arasındaki stratejik işbirliği, hizmette mükemmellik ve sürdürülebilir başarı için İSG’nin operasyonel çerçevesini güçlendirmiş olup yakın gelecekteki büyüme için sağlam bir temel oluşturmuştur. Bu bağlamda Malezya Havalimanları, havalimanı işletmeciliği konusundaki mükemmellik yolculuğuna değer katan ve stratejik vizyon hedefleriyle uyumlu olan çalışmaları sürdürecektir” denildi.

sabiha gokcen havalimani mahb ile ic holding arasindaki stratejik isbirliginin sona erdigini duyurdu 0 HcFVNIXX

sabiha gokcen havalimani mahb ile ic holding arasindaki stratejik isbirliginin sona erdigini duyurdu 1 PNaDIV35

sabiha gokcen havalimani mahb ile ic holding arasindaki stratejik isbirliginin sona erdigini duyurdu 2 etvfHpGZ

sabiha gokcen havalimani mahb ile ic holding arasindaki stratejik isbirliginin sona erdigini duyurdu 3 Hs5kLWb3

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.