Mustafa Dündar ve Osmangazi

Yayınlama: 31.01.2024
A+
A-
Mehmet Yasin Soran 14 Nisan 1998'de İstanbul'da dünyaya geldi. Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'Gazetecilik' bölümünü 2020'de, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 'Medya ve İletişim' bölümünü 2023 yılında bitirdi. İlk haber sitesini 2017'de kurdu, şu ana kadar toplam 17 haber sitesi, 1 radyo sitesi ve 1 forum sitesi yönetti. Toplam 9 kısa filmin kameramanlığını ve yönetmenliğini üstlendi. Şuan da Bursa Tarafsız haber sitesinin imtiyaz sahibidir.

Mustafa Dündar’ın 3. kez belediye başkanlığını yapmış olduğu ve 4.kez aday gösterildiği, Bursa’nın merkezi Osmangazi….

Ak Parti’nin Bursa’daki kalesi olarak bakılan, Osmangazi Belediyesi ve Mustafa Dündar ikilisi, Bursa ve Osmangazi ile bütünleşmiş bir isim haline gelmiştir. Mustafa Dündar’ın 3 dönem boyunca belediye başkanlığını yapmış olduğu ilçenin, projelerini, çalışmalarını saymakla bitiremeyiz.

Başkan Dündar Judo sporunu, Osmangazi Dikkaldırım Spor Kulübü ile Türkiye ve Dünya’da üstün başarılara imza atarak, çokça madalya ve kupayı Bursa’ya kazandırdı.

image 14

Mustafa Dündar’ın 4. kez Osmangazi’de aday gösterilmesi, AK Parti’nin Osmangazi’yi ve Bursa Büyükşehir’i kazanması bakımından garanti altına almıştır. Mustafa Dündar, Osmangazi’de en çok spor ve sporculara verdiği destek ve altyapının istikrarlı şekilde sağlanması ile Bursalı gençlerin sevgisini kazandı.

Osmangazi Belediyesi Deprem Bölgesi Seferberliği

Osmangazi Belediyesi, Kahramanmaraş başta olmak üzere 10 ilde büyük yıkımlara neden olan depremin yaralarını sarabilmek için bütün imkânlarını seferber etti. Başkan Dündar deprem bölgesi için kriz masası oluşturarak, belediyenin bütün imkanlarını depremzede vatandaşlara yardım için seferber etti.

2023’de Mustafa Dündar Neler Yaptı ? Sadece Birkaç Örnek ;

1- Osmangazi Meydanı

image 6

2- Masal Bahçesi / Macera Bursa

image 8

3- Osmangazi Atletizm Salonu

image 9

4- Millet Bahçesi

image 10

5- 8. Etap Soğanlı Kentsel Dönüşüm

image 11

6- Hisar Önü Projesi Kavaklı MH.

image 12

7- Filiboz Mescidi

image 13

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.