Milli İrade Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Mert Şener’den Filistin’e destek mesajı

Milli İrade Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Mert Şener, 220 gündür Gazze’de devam eden soykırımı kınayarak “Filistinli kardeşlerimizin ait oldukları topraklarda, çocuklarını barış ve güven içinde yetiştirebilecekleri günler gelene kadar mücadeleden …

Milli İrade Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Mert Şener’den Filistin’e destek mesajı
Yayınlama: 14.05.2024
A+
A-

Milli İrade Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Mert Şener, 220 gündür Gazze’de devam eden soykırımı kınayarak “Filistinli kardeşlerimizin ait oldukları topraklarda, çocuklarını barış ve güven içinde yetiştirebilecekleri günler gelene kadar mücadeleden vazgeçmeyeceğiz” dedi.

Milli İrade Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Mert Şener, Filistin’de 220 gündür devam eden soykırım ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şener, “Filistindeki sivillerin sığındığı hastanelerin, okulların, ibadethanelerin, kampların hedef alındığı, kadın, çocuk, yaşlı demeden masum insanların hastalığa ve açlığa mahkum edildiği vahşet artık durmalı. Filistinli kardeşlerimizin ait oldukları topraklarda, çocuklarını barış ve güven içinde yetiştirebilecekleri günler gelene kadar mücadeleden vazgeçmeyeceğiz. Genel Başkanımız sayın Necmettin Bilal Erdoğan’ın da bu konuda tutum ve davranışları nettir. Bu şekilde sonuna kadar var gücümüzle çalışıp elimizden gelen tüm gücü göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

milli irade platformu yonetim kurulu uyesi mert senerden filistine destek mesaji 0 FWVvvEMe

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.