Kalamış Galatasaray tesislerinin önünde toplanan Fenerbahçeli bir grup, tesise meşale ve yabancı madde fırlattı

Galatasaray Spor Kulübü’nün Kadıköy Kalamış’taki tesislerinde taraftarlar arasında tansiyon yükseldi. Tesislerinin önünde toplanan Fenerbahçeli bir grup, tesise meşale ve yabancı madde fırlattı. Meşalelerin atılması sonucu meydana gelen ufak çaplı …

Kalamış Galatasaray tesislerinin önünde toplanan Fenerbahçeli bir grup, tesise meşale ve yabancı madde fırlattı
Yayınlama: 30.05.2024
A+
A-


Galatasaray Spor Kulübü’nün Kadıköy Kalamış’taki tesislerinde taraftarlar arasında tansiyon yükseldi. Tesislerinin önünde toplanan Fenerbahçeli bir grup, tesise meşale ve yabancı madde fırlattı. Meşalelerin atılması sonucu meydana gelen ufak çaplı yangına itfaiye ekipleri müdahale ederken polis ekipleri gerginliğe müdahale etti.

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Kalamış’taki Galatasaray tesislerinin önüne gelen Fenerbahçeli bir grup ile içerideki Galatasaray taraftarları arasında tartışma çıktı. Tesislerin önüne gelen grup, binaya meşale ve yabancı maddeler fırlattı. Fırlatılan yabancı maddeler sebebiyle ufak çaplı yangın çıktı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, polis ekipleri kalabalık gruba müdahale etti. Olayla ilgili inceleme başlattı.

kalamis galatasaray tesislerinin onunde toplanan fenerbahceli bir grup tesise mesale ve yabanci madde firlatti T7qeJAK4

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.