Kaçan vagon liman kapılarını patlattı: O anlar kamerada

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde raylarda hiçbir bağlantısı olmadan boşa giderek Ceyport Limanının kapılarını parçalayan yük vagonu kamerada. Olay Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesine bağlı Vatan Mahallesi’nde bulunan tren raylarında meydana geldi …

Kaçan vagon liman kapılarını patlattı: O anlar kamerada
Yayınlama: 14.05.2024
A+
A-

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde raylarda hiçbir bağlantısı olmadan boşa giderek Ceyport Limanının kapılarını parçalayan yük vagonu kamerada.

Olay Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesine bağlı Vatan Mahallesi’nde bulunan tren raylarında meydana geldi. Henüz nereden geldiği belli olmayan boş bir yük vagonu, hiç bir bağlantısı olmadan ilerlerken kameralara yansıdı.

Kaçan yük vagonu, bir süre ilerledikten sonra o sırada rayların kenarında park halinde bulunan bir otomobile çarptıktan sonra Ceyport Limanını kapılarını kırarak limana girdi. O anlar o sırada rayların hemen yanı başındaki yolda seyir halinde olan bir sürücünün cep telefonu kamerasına anbean yansıdı. O anları kayda alan sürücü ise, “Abi kim durduracak bunu kazaya sebebiyet ya” dedi.

Limanın kapısına çarpan boş yük vagonu limana girdikten sonra kameralar kapanırken, vagonun akıbeti ise bilinmezken limanın kapılarında hasar meydana geldi.

kacan vagon liman kapilarini patlatti o anlar kamerada 0 qjAOeyaF

kacan vagon liman kapilarini patlatti o anlar kamerada 1 3PaUsMNg

kacan vagon liman kapilarini patlatti o anlar kamerada 2 5dHwbsVk

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.