Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten adaylık açıklaması

Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek, 25 Mayıs’ta yapılacak seçimli genel heyette tekrar başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten adaylık açıklaması
Yayınlama: 27.04.2024
A+
A-

Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulübün Lütfi Kırdar Milletlerarası Kongre ve Stant Sarayı Anadolu Oditoryumu’nda düzenlenen yıllık olağan bütçe toplantısında açıklamalarda bulundu.

Faaliyetlerini anlatan Özbek şöyle konuştu:

“Cumhuriyet’in 100. yılında Galatasaray Kulübü Lideri olarak misyon yapmaktan büyük bir gurur ve memnunluk duydum. Arkadaşlarımla bize emanet ettiğiniz bu onurlu vazifesi en âlâ biçimde yerine getirmeye çalıştık. Kimi vakit zorlandığımız günlerimiz, uykusuz gecelerimiz oldu. Lakin Galatasaray’ımız için çalışmaktan hiç yorulmadık. Bu süreçte bizi ayakta tutan şey sizin verdiğiniz takviyeydi. Galatasaray’ın birlik ve beraberlik için neleri başarabileceğini gösterdiğimizi düşünüyorum. Bu birlik ve beraberliğe bir modül bile katkım varsa benim için çok değerlidir.”

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı, seçimin yaklaştığını hatırlatarak, “25 Mayıs’ta seçimli olağan genel heyetimiz var. Önümüzdeki periyotta bu onurlu vazifeye yine adayım. Tekrar seçilirsem başardıklarımızın daha fazlasını yapmak için hiç durmadan çalışacağım.” sözlerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.