Bursa’da piknik alanında satırlı masa kavgası…

Bursa’da iki aile arasındaki piknik alanında ’yer’ kapma meselesi nedeniyle satırlı sopalı kavga çıktı. Yumrukların da konuştuğu kavgada, jandarma timleri aileleri ayırmak için biber gazı kullanırken kavgaya karışanlar gözaltına alındı. Olay, merkez …

Bursa’da piknik alanında satırlı masa kavgası…
Yayınlama: 13.05.2024
A+
A-

Bursa’da iki aile arasındaki piknik alanında ’yer’ kapma meselesi nedeniyle satırlı sopalı kavga çıktı. Yumrukların da konuştuğu kavgada, jandarma timleri aileleri ayırmak için biber gazı kullanırken kavgaya karışanlar gözaltına alındı.

Olay, merkez Yıldırım ilçesi Cumalıkızık Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Bursa’da yaklaşık 1 haftadır kötü olan hava, pazar günü yerini güneşe bıraktı. Havanın güzel olmasını fırsat bilen vatandaşlar ise soluğu piknik alanlarında aldı. Piknik alanlarının yoğun ve kalabalık olmasından kaynaklı iki aile arasında ’yer’ meselesi yüzünden tartışma çıktı. İki aile arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Sopa ve satırların kullanıldığı kavganın ihbarı üzerine bölgeye jandarma timleri sevk edildi. Jandarma, kavgayı ayırmakta güçlük geçerken taraflar teker teker gözaltına alındı. Zaman zaman tansiyonun yükseldiği piknik alanında jandarma tarafları ayırmak için biber gazı kullandı. Tarafların gözaltına alınmasının ardından kavga son buldu.

bursada piknik alaninda satirli masa kavgasi 0

bursada piknik alaninda satirli masa kavgasi 1 XEdvlsvQ

bursada piknik alaninda satirli masa kavgasi 2 OAwTr6ie

bursada piknik alaninda satirli masa kavgasi 3 3t8DMb29

bursada piknik alaninda satirli masa kavgasi 4 S4zhB1Z9

bursada piknik alaninda satirli masa kavgasi 5 WNY7pE1C

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.