Beşiktaş Kulübü Lideri Hasan Arat’tan teknik yönetici açıklaması: Yerli, yabancı herkesle görüşüyoruz

Beşiktaş Kulübü Lideri Hasan Arat, teknik yönetici tercihi için önlerinde vakit olduğunu ve kupa maratonu bitene kadar resmi bir görüşme düşünmediklerini söyledi. Arat, “Yerli, yabancı herkesle görüşüyoruz. Türkiye’de kupa etabına gelene kadar resmi bir görüşme düşünmüyoruz.” dedi.

Beşiktaş Kulübü Lideri Hasan Arat’tan teknik yönetici açıklaması: Yerli, yabancı herkesle görüşüyoruz
Yayınlama: 03.05.2024
A+
A-

Beşiktaş Kulübü Lideri Hasan Arat, teknik yönetici tercihi için önlerinde vakit olduğunu ve kupa maratonu bitene kadar resmi bir görüşme düşünmediklerini lisana getirdi.

Almanya dönüşünde basın mensuplarına İstanbul Havalimanı’nda açıklamalarda bulunan Arat, Borussia Dortmund Yardımcı Antrenörü Nuri Şahin‘le bir görüşme yapılıp yapılmadığı istikametindeki soruya, “Biz herkesle görüşüyoruz. Spesifik şahıslara indirmeyin. Yerli, yabancı herkesle görüşüyoruz. Türkiye’de kupa kademesine gelene kadar resmi bir görüşme düşünmüyoruz. Beşiktaş’ın muhtaçlığı olan herkesle görüşüp bize projelerini sunmalarını isteyeceğiz. Beşiktaş değişikliğe gitmek zorunda. Bu da teknik yöneticinin bize vizyon koymasıyla ilgili.” karşılığını verdi.

“TARAFTARLARIMIZIN İNANMASINI İSTİYORUM”

Yeni teknik yöneticinin yerli mi yoksa yabancı mı olacağı konusunda yüzde 50’lik bir oran olduğunu söyleyen Arat, “İyi bir şey yapmaya çalışıyoruz. Beşiktaş hassas bir periyottan geçiyor. Taraftarlarımızın idare şurasına inanmasını istiyorum. Vaziyet şubat ayındaki kadar sıkışık değil. Dönem başı olacağı için alternatiflerimiz daha fazla, vakit daha planlı. Şubatta, devre ortasında kimse gelmek istemiyordu. Oyuncu ve teknik yönetici için gerçek vakitte çalışmalarımıza başladık.” tabirlerini kullandı.

Beşiktaş’ın önemli bir yapılanmaya gitmek zorunda olduğunu kaydeden Arat, “Hedefimize koşarken yapmamız gereken çok iş var. Önemli bir yapılanma içine gireceğiz. Bütün alternatifleri yan yana koyup değerlendireceğiz. Herkes üzerine düşeni bu etapta yapıyor. Dortmund’da çalışmalarımızı yaptık. Beşiktaş birinci evvel amacına ulaşacak. Hakikat bir karar verme konusunda hazırlıklar yapıyoruz.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.