Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, yurt dışındaki ilk mağazasını Azerbaycan’da açtı

Maskülen stil ile öne çıkan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, yurt dışındaki ilk mağazasını Azerbaycan’da açtı. Yurt dışında büyümeye, konumunu güçlendirmeye devam eden Kiğılı, Abdullah Kiğılı Exclusive Cut ile mağaza ağını genişletiyor. Abdullah …

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, yurt dışındaki ilk mağazasını Azerbaycan’da açtı
Yayınlama: 30.05.2024
A+
A-

Maskülen stil ile öne çıkan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, yurt dışındaki ilk mağazasını Azerbaycan’da açtı. Yurt dışında büyümeye, konumunu güçlendirmeye devam eden Kiğılı, Abdullah Kiğılı Exclusive Cut ile mağaza ağını genişletiyor.

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, terzilik geleneğine odaklanan koleksiyonuyla modern çizgileri ve zamansız şıklığı bir araya getirerek erkek giyiminde farklı bir deneyim sunuyor. Azerbaycan’daki ilk mağazasıyla, marka Azerbaycan erkeklerine özel tasarımlarını ve kalitesini sunmanın heyecanını yaşıyor.

Marka, 270 metrekare alana sahip Azerbaycan’daki ilk mağazasının açılışını 28 Mayıs tarihinde Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, Yurt Dışı Operasyon Direktörü Taylan Kiralı ve Yurt Dışı İş Geliştirme Müdürü Furkan Karahan’ın katılımıyla gerçekleştirdi. Marka, Azerbaycan’daki ilk mağazasının yanı sıra global arenada varlığını güçlendirerek erkek modasında dikkat çekmeye devam edecek.

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, Azerbaycan mağaza açılışında konuyla ilgili şunları dile getirdi: “Abdullah Kiğılı Exclusive Cut olarak, markamızın mirasını ve terzilik geleneğini yansıtan bir koleksiyon sunmaktan gurur duyuyoruz. Azerbaycan’daki ilk mağazamızı açmak, markamızın uluslararası alandaki büyüme stratejimizin önemli bir parçasını oluşturuyor. Bu adımı atarken, Azerbaycanlı erkeklerin benzersiz tarzını ve tercihlerini dikkate aldık ve onlara özel, özgün parçalar sunmaya odaklandık. Yenilikçi ve kaliteli ürünlerimizle Azerbaycan pazarına adım atmak, bize büyük bir heyecan ve motivasyon veriyor” dedi.

abdullah kigili exclusive cut yurt disindaki ilk magazasini azerbaycanda acti 0 kFcyawp3

abdullah kigili exclusive cut yurt disindaki ilk magazasini azerbaycanda acti 1 7bLr2eXW

abdullah kigili exclusive cut yurt disindaki ilk magazasini azerbaycanda acti 2 tOeGc4Xf

abdullah kigili exclusive cut yurt disindaki ilk magazasini azerbaycanda acti 3 3RiF43ka

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.